Robens Tent | Starlight 1 Exp | 1 person(s) | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Flysheet | HydroTex HD RS RECYCLED, 75D recycled polyester 190T, Ripstop |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 2.03 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Hooaeg | 3 |
| Hydrostatic head | 5000 mm |
| Inner tent | 68D polyester 190T, breathable polyester |
| Magamiskohtade arv | 1 isik(ud) |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 390 x 150 mm |
| Palette Qty | 98 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Robens |
| Producer product family | Tent |
| Producer product name | Starlight 1 Exp |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Tunnel |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




